VALİ ÇELİK'İN TALİMATI ÜZERİNE TEKRARDAN AÇILDI

Hakkari Valisi Ali Çelik'in talimatı üzerine Çocuk Oyun ve Yaşam Merkezi, büyütülüp yeni oyun gruplarının eklenmesiyle birlikte yeniden hizmete açıldı.

Vali  Çelik'in talimatı üzerine tekrardan açıldı

Hakkari Belediyesi Halife Derviş Mahallesinde bulunan ek hizmet yerleşkesinin Bin 500 metrekarelik kapalı alanı içerisinde oluşturulan Hakkâri belediyesi kültür ve sosyal işler müdürlüğü bünyesindeki çocuk oyun ve yaşam merkezi iki buçuk ay sonrasında yeniden açıldı.

Bir süre önce Vali Ali Çelik; Vali Yardımcıları Buğra Karadağ ile Tayyar Emre Mahmutoğlu ve beraberindeki heyet eşliğinde Hakkari Belediyesi Çocuk Oyun Merkezinde incelemelerde bulunarak Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü yetkililerinden Çocuk Oyun Merkezi hakkında bilgi almıştı.

Vali Çelik, yaptığı incelemelerde , oyun merkezinin büyütülmesi ve yeni oyun gruplarının alınması talimatı vermiştir. Bu süre zarfında çocuk oyun merkezi yeniden kapılarını çocuklar ve ailelerine açıyor.

Hakkâri belediyesi kültür ve sosyal işler müdürlüğü yetkilileri, Çocuklarımızın güzel ve anlamlı zaman geçirecekleri ortama tüm ailelerimizi bekliyoruz" dediler.

HAKKARİ (UHA) - NECMİ ERTUŞ

BELEDİYELER

EKONOMİ