SANCAKTEPE BELEDİYE BAŞKANLIĞI 23 NİSAN ŞENLİKLERİ DÜZENLENDİ

Sancaktepe CHP Yeni Dönem Belediye Başkanı Alper Yeğin öncülüğünde 23 nisan ulusal egemenlik çocuk bayramı kutlandı.

SANCAKTEPE BELEDİYE BAŞKANLIĞI 23 NİSAN ŞENLİKLERİ DÜZENLENDİ

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı tüm yurtta olduğu gibi Sancaktepe’de de gerçekleşen etkinliklerle coşkuyla kutlandı.Sancaktepe'de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı düzenlenen çeşitli etkinliklerle renk kattı. Etkinliklerde gençler ve vatandaşlarla bir araya gelen Sancaktepe Belediye Başkanı Alper Yeğin, “Özgürlük ve bağımsızlık benim karakterimdir" diyerek, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün armağan ettiği ilk ulusal Bayram olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramını kutladı.  

Sancaktepe Belediyesin'de Yeni Dönem Chp Belediyesi Mevcut Başkanı Alper Yeğin'in öncülüğünde gerçekleşen 23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Şenlikleri coşkuyla devam ederken, Alper Yeğin halkla samimi Fotoğraflar çekildi. Ve konuşmasında;                                                                                                                    "Bugün 23 nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramı ne mutluyuz ki bir lider düşünün,dünyada eşi benzeri olmayan ülkesinin kuruluş ve kurtuluş mücadelesini verdiği,o günü çocuklara armağan ediyor. Ne kadar övünsek ne kadar grur duysak,Gazi Mustafa Kemal Atatürk' le ne kadar onur duysak azdır.Atatürk'ün kurduğu bu ülkede bağımsızlık ve özgürlüğün kurulduğu bu ülkede daha çok mücadele edeceğiz.

Çocuklarımız için kadınlarımız için gençlerimiz için daha iyi bir ülkede yaşamak için mücadele edeceğiz. Bunun mücadelesini veriyoruz.Artik bu ülkede daha güzel şeyler olmaya başladı. Birlikte olduğumuz beraber olduğumuz huzurlu günler başladı.hickimseyi ötekileştirmeden, ayırmadan,herkesin insanca yaşadığı,bu düzeni birlikte kuracağız. Sancaktepe'de bir değişim oldu.Biz bu değişimi gerçekleştirmek için ömrümüzü verdik. gece gündüz Sancaktepe kazanacak dedik.hiç bir siyasi görüşten bahsetmedik.hicbir partiden bahsetmedik. Sancaktepe kazanacak, Sancaktepe'liler kazanacak dedik.ve Sancaktepe'liler kazandı.

Sancaktepe'lilerin huzuru için 24 saat çalışacağız.sancaktepe'yi sadece İstanbul'un değil, Türkiye'nin en güzel İlçe'si yapacağız. Bunu hep birlikte başaracağız".dedi. 22-23-24 Nisan tarihleri arasında gün boyu düzenlenen etkinlik ve atölyelerde çocuklar bayramın tadını doyasıya çıkardı.

Kutlamaların adresi olan Ayazma Vadisi’nde elinde Bayraklarla buluşan vatandaşlar 23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Şenlikleri gecesinde halk halaylar çekti.ve belediye başkanlığı önü oldukça kalabalıktı. Çocuklar ve Sancaktepe Halkı Şenlikliğe eşlik etti. Ve geceye renk katan ise, Tabir, Muratcan Güzel Sanatçıları ve Manuş Baba’nın konseri oldu.

İSTANBUL (UHA) - GÜLSEVEN TAŞ

BELEDİYELER

EKONOMİ