TURİZM OFİSİ, TURİSTLERİ YÖNLENDİRİYOR

Başkentin tarihi ve turistik ilçesi Beypazarı’nı ziyaret edenler, turizm ofisi sayesinde ilçede iyi bir gezide bulunuyorlar.

Turizm Ofisi, Turistleri Yönlendiriyor

Yerli ve yabancı turistler ilçeye girişte Ayvaşık kavşağına yakın bir alanda bulunan turizm ofisine uğramalarının ardından, turizm ofisinde bulunan rehber ve Kültür müdürü hemen turistleri, hoş geldiniz diyerek karşılıyorlar.

Hüseyin Dumlupınar, adlı vatandaş Adana’dan geldiğini ve Beypazarı İlçesinin tarihi han ve hamamlarını, konaklarını gezerek görmeye çalışacaklarını ve bu anlamda gezilip, görülecek yerler konusunda kendisine yardımcı olunmasını istedi.

Belediye Kültür Müdürü Zafer Poyraz, eline aldığı Beypazarı haritasıyla, turistleri ilçede sanal bir tur yaptırırken, gezilecek yerlere, yürüme mesafesinde gidilebileceğini aktardı:

Belediye Kültür Müdürlüğü, Turizm ofisi sayesinde turistlere rehberlik hizmeti verirken, onlara ilçenin önemli noktalarının gezilmesi tavsiyesinde  bulunurken, böylece tarihi Suluhan kervansarayı gibi, han ve hamamların tanıtımında bulunduklarını kaydetti.

 

 

ANKARA (UHA) - YAŞAR TONBAK

BELEDİYELER

EKONOMİ